přeskočit na obsah

Místo konání - MSI LanCraft Spring 2011 | LanCraft.cz

Místo konání

Česká republika - Jižní Morava - Staré Město 686 03 - Brněnská 1249

zobrazit celou mapu

 

Prostory

Posledních několik let se LanCraft koná ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Město se nachází na Jižní Moravě a je součástí Zlínského kraje. Samotná budova pak je místní Společensko kulturní centrum. Jedná se o bývalou sokolovnu, která byla mezi lety 2006 a 2007 kompletně rekonstruovaná. 
 

Budova má dvě podlaží, které jsou během LanCraftu využívány. Součástí přízemí jsou dva hlavní sály, ve kterém je umístěná BYOC aréna, dále pak bar, jenž patří mezi nejrušnější místa akce. Vedle prvního sálu je umístěno přísálí, ve kterém bude umístněno jedno z pláten se streamem.
 
Nejdůležitějšími prostory ve druhém patře je sleeping area, která je zdarma k dispozici všem účastníkům.
 
Mimo budovu je k dispozici parkoviště pro 30 vozů. Další auta lze zaparkovat v přilehlých ulicích. Součástí areálu je i kurt pro plážový volleyball.
 
V budově jsou k dispozici WC i sprchy.
 
Jak vypadají prostory zevnitř se můžete podívat v naší fotogalerii na Facebooku.
 

Kudy k nám?

Vlakem

Staré Město u Uherského Hradiště leží na jednom z hlavních koridorů na Moravě. Na místním nádraží zastavují mimo jiné i vlaky vyšší kvality z Rakouska, Slovenska a Polska. Přímým vlakem se sem lze dopravit z Prahy, Brna, Olomouce i Ostravy.

Nádraží leží asi 1,3 kilometru od místa konání LanCraftu. Po východu ze stanice stačí pokračovat přes autobusovou zastávku směrem k hlavní silnici a následně do kopce, směrem do města. Budova Společensko kulturního centra se nachází před mostem po pravé straně.

© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru