přeskočit na obsah

Aktuality - MSI LanCraft Spring 2012 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Sobotní Laser Game

Jump24. 4. 2012 v 17:39

Ano je to tak, jedna z nejoblíbenější atrakcí firmy Rare Items je opět zpátky na LanCraftu! Trpíte přebytkem energie, na který videohry nestačí? Máte chuť si to někdy s protihráči vyřídit jak se říká ručně? Rádi byste po dlouhém turnaji rozhýbali kosti na čerstvém vzduchu? Tak přesně pro vás máme na sobotní večer přichystanou mobilní Laser Game (těm, co doufali v zápasy v bahně se omlouváme, dívky se nám stále nedaří přesvědčit).

Mobilní laser game je akční simulace boje podobná airsoftu nebo paintballu pro 2 až 8 lidí, ale namísto bolestivých projektilů protihráče zasahujete laserovou pistolí. Ten je za zvukového a vizuálního doprovodu vyřazen z boje na krátký okamžik a díky LED-display okamžitě zjistíte své skóre v poměru vašich „smrtí" a zásahů soupeřů.
Tak sbalte maskáče a užijte si sobotní noc v připravené venkovní aréně čekající právě na váš killing spree!

 

LanCraft

Zahrajte si SWOTR!

Jump23. 4. 2012 v 21:30

"A long time ago in a galaxy far, far away...."

Star Wars

Připadá vám fráze z nadpisu povědomá? Tušíte správně, že řeč je o aktuálním mmorpg hitu Star Wars: The Old Republic alias SWOTR. Vždy jste toužili bojovat za čest Republiky? Nebo naopak jako Sith plenit planety napříč galaxiemi ve jménu Impéria? Tato neustále se vyvíjející hra na hrdiny od EA Games hráče uvádí do sci-fi světa Star Wars, tisíc let před dějem legendárních filmových předloh. Na výběr je z mnoha známých ras a povolání, která postupem hry prochází dalšími změnami. Modifikujete nejen vizuální stránku své postavy, ale i její schopnosti a politickou profilaci. Na vás a vaše přátele tak čeká rozsáhlý dynamický svět k pokoření...
Pokud jste fanoušky série Star Wars, ale neměli jste ještě příležitost si tuto placenou mmoprg vyzkoušet, LanCraft vám právě takovou příležitost nabízí. V našem herním koutku pro vás budou k dispozici kvalitní pc sestavy od HAL3000 a nadupané herní notebooky od MSI, na kterých si budete moci otestovat své Jedi schopnosti a samozřejmě i mnoho dalších her. Bavte se a hrajte s námi!

 

LanCraft

Poháry pro turnaje

Jump23. 4. 2012 v 11:59

Nedílnou součástí turnajů na LanCraftech jsou poháry, které rozhodně nezapadnou ve vaší sbírce úspěchů. Komu budou patřit ty z MSI LanCraftu?

Poháry

LanCraft

Nabídka obědů na LanCraftu

Jump23. 4. 2012 v 10:24

Pro všechny účastníky na LAN párty MSI LanCraft Spring 2012, která vypukne již tento pátek, jsme připravili možnost objednávky sobotních a nedělních obědů. Jídla se budou podávat v přilehlém bowling centru a je potřeba je dopředu objednat.

Pokud máte o některé z jídel zájem, zašlete svůj nick a ID na email stravovani@lancraft.cz. V emailu dále uveďte, o které jídlo máte zájem.

Sobotní oběd:

  • Polévka: Kuřecí vývar s nudlemi
  • 1. jídlo: Přírodní krkovice na žampiónech, dušená rýže
  • 2. jídlo: Pečené kuře, brambory, okurek

Nedělní oběd:

  • Polévka: Hovězí s kapáním
  • 1. jídlo: Vepřový guláš, chléb
  • 2. jídlo: Kuřecí plátek přírodní, rýže

Cena jednoho oběda je 80,- Kč. Oběd se platí na baru na LanCraftu. Jako potvrzení dostanete poukázku na oběd.

Kromě těchto obědů bude na LanCraftu nonstop možnost občerstvení (jídlo a pití). 

LanCraft

Zahrajte si nový datadisk k Shogunovi

Jump23. 4. 2012 v 09:06

Pád samurajůJiž několikrát jsme avizovali možnost vyzkoušení si atraktivních herních titulů v připravovaném herním koutku na LanCraftu, kde na vás budou čekat nejvýkonnější herní sestavy od HAL3000 MSI notebooky. Aby jste mohli otestovat kvality nejen hardwaru, ale i vašich schopností, jednou z dostupných her bude Total War: Shogun 2 - Pád Samurajů, kterou k vaší zábavě poskytla partnerská společnost Comgad. Tento samostatně hratelný datadisk je nejaktuálnějším pokračováním věhlasné strategické série Total War ověnčené mnoha oceněními.
Jako divák nebo soutěžící, přijďte si zahrát jednu ze strategických legend do našeho LanCraft herního koutku!

 

LanCraft

Playman přichází

Jump21. 4. 2012 v 11:32

Nejenom hraním živ je člověk. Ale kdo si hraje, ten nezlobí! Na první jarní LAN párty LanCraft bude více jak 200 lidí a je nám jasné, že musíme hodně zapracovat na tom, abychom vás udrželi při hraní. Velkou pomocí v tom budou gamesy od Playmana, které pro vás máme připraveny. Podívejte se na ně sami, rozhodně je o co stát!

Playman hry

Hry budou rozděleny do turnajů, soutěží na streamech z LanCraftu a dalších soutěží, např. na naší FaceBook stránce.

LanCraft

CISCO vstupuje na LanCraft

Jump20. 4. 2012 v 16:06

Už dlouhou dobu se snažíme na naší LAN party LanCraft udávat směr, kterým by se LAN party u nás měly vést. Patří k tomu i kvalitní zázemí, které jsme jako první u nás začali našim účastníkům nabízet. Nyní, díky nově uzavřené spolupráci s firmou ICS - INTERCOM SYSTEMS, nabídneme hráčům to nejlepší možné technické zajištění sítě, o které se postarají síťové prvky firmy CISCO, celosvětového leadra v této oblasti.

Intercom Systems - CISCO prvky

Na MSI LanCraftu se tak budete moci naprosto spolehnout na síťové připojení nejenom na LANu, ale také pokud budete využívat WIFI připojení pro internet. To bude volně k dispozici jak pro press, tak i pro diváky.O společnosti INTERCOM SYSTEMS a. s.:
Společnost INTERCOM SYSTEMS a.s. působí v oblasti ICT od roku 1991. Předmětem činnosti je návrh a realizace řešení počítačových sítí a datových center včetně dodávek aktivních prvků a poskytování služeb s přidanou hodnotou. V posledních letech se společnost převážně specializuje na drátové a bezdrátové sítě, bezpečnost síťových řešení, unified communicatins, optické přenosové systémy (DWDM) a datová centra. Společnost INTERCOM SYSTEMS, a.s. se dlouhodobě orientuje na produkty společnosti Cisco Systems, v současnosti je Silver partnerem. Společnost je dále partnerem HP, VMware, EMC a Netapp. Mezi zákazníky společnosti INTERCOM SYSTEMS, a.s. patří: Cesnet, Vysoká škola chemicko technologická, Západočeská univerzita, Vysoká škola báňská, Ministerstvo vnitra, Senát, Ministerstvo průmyslu a obchodu, Ministerstvo pro místní rozvoj, Národní knihovna, Škoda Auto, Dopravní podnik Praha, Dial Telecom, Centronet a další. 

LanCraft

Hrajeme s Comgadem

Jump19. 4. 2012 v 19:15

LanCraft je LAN párty o počítačových hrách. Hrát je naší zábavou, naším koníčkem, naší drogou. Máme pro vás nachystanou záplavu her, které pro vás připravil náš dlouhodobý partner Comgad. Těšit se můžete na současné herní pecky i reedice těch dřívějších.
Nemůžetese snad dostavit na LanCraft? Nevadí, vyhrát některou z her lze mimojiné i vpřipravovaných soutěžích na naší Facebook stránce. Sledujte náš web ahrajte s námi!

Comgad

LanCraft

Zahrajte si TERU!

Jump19. 4. 2012 v 13:39

Mezi účastníky LanCraftu se určitě najde mnoho příznivců žánru MMORPG a díky našemu partnerovi, firmě Playman, budete mít šanci si přímo na místě zahrát betu herní novinky jménem The Exiled Realm of Arborea alias TERA!
Nebaví Vás čekat na vydání Diabla III? Expanze pro hru World of Warcraft v nedohlednu? Přijďte si do našich herních koutků na LanCraftu vyzkoušet TERu a ověřte si nejen perfektní grafické zpracování, akční fps styl hraní této fantasy hry na hrdiny, ale i výkonnost a kvalitu sestav od HAL3000.
Neváhejte a ve volných chvílích se zastavte u TERy a vychutnejte si nevšední herní zážitek.

TERA

LanCraft

Vyzkoušejte nadupané stroje od HAL3000

Jump12. 4. 2012 v 20:18

Hal3000Kvapem se blíží termín, kdy se velké množství hráčů setká ve Starém Městě, aby se utkali o ceny v hodnotě mnoha desítek tisíc korun. Naprostá většina z nich bude při svém počínání spoléhat na počítače, které si přivezou z domova. Ve chvílích, kdy nebudou zabráni do turnajů budou oni, ale i diváci, kteří na LanCraft zavítají, moci využít zábavných koutků, které pro vás budeme mít připraveny.

Na MSI LanCraftu budeme pro vás mít k dispozici 4 nadupané herní sestavy HAL3000, na kterých budete moci otestovat ty herní novinky v té nejvyšší možné kvalitě.

Pokud se čiště náhodou budete nudit, nebo budete chtít vyzkoušet opravdu výkoné stroje a perfektní hry, navštivte naše HAL3000 koutky.

 

strana1234
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru