přeskočit na obsah

Aktuality - MSI LanCraft Spring 2012 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Sdílení počítače v BYOCU

Jump9. 2. 2012 v 10:44

Pro všechny hráče 1v1 her máme dobrou zprávu. Pokud se domluvíte s jiným hráčem, můžete během MSI LanCraftu sdílet 1 počítač. Na něm se pak můžete účastnit i zvoleného hlavního turnaje. Doprovodné turnaje jsou budou ale pouze pro hráče s vlastním počítačem.

Pokud tuto volbu chcete využít, vyberte si ve svém profilu typ "hráč". Váš kamarád se svým počítačem si zvoli "BYOC hráč" a následně po zaplacení obou vašich registračních poplatků bude moci ve svém profilu zvolit hráče, který s ním bude sdílet počítač.

LanCraft

Rezervace míst

Jump8. 2. 2012 v 12:59

Dnešním dnem spouštíme rezervaci míst pro tuto lan párty. Co je tedy potřeba udělat a jaké máte možnosti?

Potřebné kroky pro rezervaci místa:

Platbu můžete provést dvěma způsoby. Buď na bankovní účet (převodem, či složením hotovosti), nebo pomocí služby PayPal. Jak postupovat v obou případech najdete na této stránce, kde jsou veškeré potřebné informace.
 
Po té, co nám dorazí vaše platba, vám přijde zpráva na váš e-mail a následně si ve svém profilu budete moci vybrat místo k sezení. 
 
Jednotlivé řady v BYOC aréně jsme opět rozdělili tak, aby hráči stejné hry seděli pohromadě. V tuto chvíli je rozdělení takovéto:
 
  • řady 1-7 - StarCraft 2
  • řady 8-9 - WarCraft 3
  • řady 12-12 - TMN
  • řady 14-21 - DOTA 2
 
Podle průběhu registrací může dodatečně dojít k rozšíření, či omezení prostoru pro jednotlivé hry.
 

 

LanCraft

Big Shock pro každého

Jump7. 2. 2012 v 08:26
BigShock

Pokud patříte mezi pravidelné návštěvníky LanCraftu, jistě jste si už zvykli na dárky od našich partnerů, kterými vás zahrnujeme při vašem příchodu. A věřte mi, ani naše nejnovější lanparty MSI LanCraft Spring 2012 na tom nebude jinak.

Naším stálým dárkem pro vás jsou energiťáky Big Shock! a i tentokráte máme připraveny Big Shocky pro každého z vás. 

LanCraft

MSI LanCraft Spring 2012

Jump5. 2. 2012 v 10:03

Vítejte na stránkách pro první LanCraft lanparty v roce 2012 - MSI LanCraft Spring 2012.

Když v loňském roce skončil poslední LanCraft, začali jsme sepisovat všechny oblasti, které bychom chtěli na LanCraftu vylepšit. Je mi jasné, že spousta vás považuje LanCraft za perfektní, ale my stále vidíme oblasti, které můžeme zlepšit, jak můžeme pro vás udělat naše lanparty ještě zajímavější a přitažlivější. I letos nás čekají velké změny, které ve výsledku povedou ke zvýšení komfortu, který vám poskytujeme. Jednotlivé novinky vám budeme během příprav na LanCrafty představovat a já pevně věřím, že se vám budou líbit.

Nyní ale otevíráme brány prvního LanCraftu. Ten je určen pro všechny hráče a fanoušky her StarCraftu 2, DOTY 2, WarCraftu 3 a Trackmanie. Pokud máte tyto hry rádi, pokud se chcete sejít s komunitou, užít si perfektní víkend plný her a zábavy, je tento LanCraft určen právě pro vás.

Máme pro vás připraveno minimálně 190 míst a těším se, že s vaší pomocí je všechna zaplníme a vytvoříme další legendární LanCraft!

Za celý admin tým se na vás těší

Jump 

strana1234
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru