přeskočit na obsah

Vyzkoušejte si BenQ monitory - MSI LanCraft Spring 2012 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Vyzkoušejte si BenQ monitory

Jump24. 4. 2012 v 18:34

Několik dní před prvním letošním LanCraftem máme radost, že Vám můžeme odhalit dalšího partnera letošních turnajů. Je jím společnost BenQ, která je výrobcem projektorů, digitálních foťáků, LCD, LED a především herních monitorů! Slogan společnosti BenQ zní „Gaming is in the details", neboli hraní je v detailech. O tom se budete moct přesvědčit osobně na MSI LanCraft Spring i na všech dalších letošních LanCraftech!

Již v pátek budete moct vyzkoušet opravdový „rolls-royce" mezi herními monitory, BenQ XL2420T. Monitor byl vyvinutý pro hráče akčních her, na jehož vývoji se podíleli legendy CS 1.6 jako HeatoN a Spawn. Monitor obsahuje několik unikátních technologií pro hráče, jako třeba black eQualizer pro absolutní viditelnost na tmavých mapách a řadu dalších vychytávek.

BenQ XL 2420T

Pozadu nezůstanou ani hráči strategických her, protože se mohou těšit na monitor BenQ RL2240H. BenQ při vývoji tohoto monitoru spolupracovalo s profesionálními korejskými StarCraft 2 hráči týmu StarTale a vyladilo speciální nastavení pro strategické hry. Toto jedinečné kreativní nastavení umožňuje lépe vidět vaše nepřátele v množství rušivých a tmavých oblastí. Díky optimalizovaným expozicím barvy a kontrastu monitor zobrazí to, co vidí profesionální hráči, a získáte potřebnou konkurenční výhodu.

BenQ RL2240H

Abys mohl přidávat příspěvky, musíš být zaregistrovaný.
zpět
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru