přeskočit na obsah

Partneři - LanCraft RTS Summer 2k9 | LanCraft.cz

Partneři

homepage

CD Projekt Czech je jednou z nejvýznamnějších firem na českém a slovenském herním trhu. Je znám především kvalitními překlady her a vstřícným postojem k zákazníkům.

homepage

Grunex je herní portál, kde si hráči různých her mohou zdarma založit a administrovat turnaje. Součástí Grunexu je také internetová herní televize GrunexTV, která přináší pravidelné reportáže, recenze a rozhovory z herního i reálného světa.

homepage

Ceny do turnajů - produkty Logitech - věnovala společnost Czech Computer, Váš oblíbený prodejce výpočetní techniky a elektroniky.

homepage

Rare-items.cz se specializuje na dovoz tanečních her a tanečních podložek - softpady i hardpady. Má největší nabídku těchto produktů v ČR za bezkonkurenční ceny. Nákupem na rare-items.cz přispíváte na rozvoj komunity hráčů hudebních her v ČR. Rare-Items nabízí pro firmy kompletní řešení zábavy na podnikových večírcích stejně jako například pronájem různých atrakcí. Na LanCraftu zajišťuje Rare-items.cz laser game Begeara a taneční hru DDR.

homepage

Pizzerie Rýmařov je tradičním partnerem LanCraftu. Najdete ji několik metrů za kulturním domem, jídlo si však můžete nechat donést přímo k počítači. Pro všechny hráče poskytuje po předložení pásky slevu 10 Kč na mnoho druhů výborné pizzy, nabízí však i bagety, grilovaná kuřata nebo klobásy a pro mlsné jazýčky řadu cukrářských výrobků.

homepage

Českomoravský svaz progamingu je stabilním partnerem LanCraftu již několik let. ČMSP zajišťuje základní komponenty LAN party - switche a veškerou kabeláž.

Pro zájemce o partnerství

Chtěli byste se stát partnery této akce? Kontaktujte hlavního organizátora - viz. kontakt.

© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTossPolskie tłumaczenie Pavo, Raven i Johnekcode & design sKopheKNahoru