přeskočit na obsah

Aktuality - LanCraft Spring 2k7 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Program LanCraftu

Jump14. 2. 2007 v 09:14
Je samozřejmé, že hlavní náplní nadcházející lanparty LanCraft Spring 2k7 budou turnaje.
Stejně jako minulé roky, se i letos můžete těšit na turnaje 2 her - Starcraftu a Warcraftu. Konkrétně se jedná o následujících 6 turnajů:

Starcraft:
1v1
2v2
1v1 turnaj v micru

Warcraft:
1v1
2v2
dota turnaj

Kromě turnajů se dočkáte i doplňkového programu. Během soboty dojde k vyhlášení výsledků a k předání výher z několika soutěží...
Jsou to: Pro-Liga, Logitech SCL, Soutěž o nejaktivnější klan 2006, Lynx BW liga
LanCraft

Vítejte

sKopheK13. 2. 2007 v 16:56
Vítejte na oficiálních stránkách již osmé LAN party v pořadí, která se opět bude odehrávat v moravskoslezském městě Rýmařov, poprvé pod názvem LanCraft Spring. Opět se, doufáme, sjedou desítky hráčů z celého Česka, Slovenska, ale i Polska a jiných okolních i vzálených států, aby se zúčasnili největšího středoevropského turnaje ve hrách StarCraft: Brood War StarCraft: Brood War a WarCraft III: The Frozen Throne WarCraft III: The Frozen Throne. Samozřejmě nepřijdete ani o doprovodné soutěže, za všechny jmenujme DotU.

V současné době jsou stránky neúplné, informace však hodláme průběžně doplňovat. Zatím se můžete registrovat a na fóru nám sdělovat své návrhy, připomíniky a nedej bůh objevené chyby.
strana12
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTossPolskie tłumaczenie Pavo, Raven i Johnekcode & design sKopheKNahoru