přeskočit na obsah

Informace - LanCraft Spring 2k8 | LanCraft.cz

Informace

LanCraft Spring 2k8 je turnaj ve hrách StarCraft: Brood War StarCraft: Brood War, WarCraft III: The Frozen Throne WarCraft III: The Frozen Throne, Defense of the Ancients Defense of the Ancients a Command & Conquer 3: Tiberium Wars Command & Conquer 3: Tiberium Wars spojený s LAN party, není tedy problém dovézt si vlastní počítač. Tento "Spring" je již jedenáctou akcí konanou v moravskoslezském městečku Rýmařov; pravidelně se zde v prostorách kulturního domu konají "Springy" a "Summery" už po dobu pěti let (viz. historie).

CENY

Odměny pro nejlepší hráče závisí především na počtu účastníků. Do jednotlivých turnajů budou peněžité a věcné ceny rozděleny podle počtu hráčů.

1v11v1
1. místo6 000 Kč1. místo6 000 Kč
pohárpohár
Razer Diamondback 3G Flame RedRazer Diamondback 3G Flame Red
Speed Link Medusa StereoSpeed Link Medusa Stereo
qiip fabric Lqiip fabric L
qiip pro skatezzqiip pro skatezz
2. místo3 000 Kč2. místo3 000 Kč
pohárpohár
qiip pro skatezzqiip pro skatezz
3. místo1 000 Kč3. místo1 000 Kč
pohárpohár
2v22v2
Bude upřesněno.Bude upřesněno.
1v1 micro
Bude upřesněno.
5v51v1
1. místo6 000 Kč1. místo9 999 Kč
pohárpohár
2. místo3 000 Kč2. místo5 000 Kč
pohárpohár
3. místo1 000 Kč3. místo2 000 Kč
pohárpohár
4. místo1 000 Kč
5. - 8. místo500 Kč
2v2
Bude upřesněno.

OBČERSTVENÍ

V prostorách Kulturního domu bude k dispozici občerstvení. Kdyby vám nabídka nestačila, nedaleko místa konání akce je večerka nebo samoobsluha. Rýmařov jinak nabízí několik útulných hospod, kde můžete ukojit svůj hlad a žízeň.

OSTATNÍ

Hráči by si s sebou měli dovézt polohovací zařízení (tj. myš, klávesnice), sluchátka (reproduktory jsou zakázány), všichni, co chtějí zůstat přes noc, spací utility a samozřejmě peníze. BYOC (s vlastním počítačem) by neměl zapomenout také na síťovou kartu případně na prodlužovačku, pokud potřebují více než 2 zásuvky, a měl by být schopen poskytnout své PC i dalším hráčům na odehrání turnajových zápasů. Před zapojením do sítě bude u každého PC provedena antivirová kontrola pověřenými adminy.

Organizátoři nenesou žádnou odpovědnost za účastníkův hardware, software nebo jakákoliv jiná data a jejich šíření. Každý účastník je obeznámen s faktem, že pořadatelé na této akci fungují pouze jako zprostředkovatelé a nenesou žádnou odpovědnost za účastníkův nelegální software (jak používaný, tak i v neaktivní formě) a jakákoli nelegální data (jak sdílená, tak i v neaktivní formě). Pořadatelé neodpovídají za ztrátu či odcizení věcí.

© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTossPolskie tłumaczenie Pavo, Raven i Johnekcode & design sKopheKNahoru