přeskočit na obsah

Aktuality - LanCraft Spring 2k8 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Prodloužení platby předem

Jump1. 4. 2008 v 09:55
Na žádost několika hráčů, prolužujeme možnost platit předem až do pátku 4. dubna.

V současnosti zbývá už jen 50 nezaplacených míst v BYOCU, o které to vypadá, nastane v blízké době urputný boj. Pokud tedy chcete si svou účast pojistit, využijte těchto posledních 4 dnů, kdy máte možnost předplatit si svou účast a zarezervovat si tak místo v BYOCU.

Příští týden pak ve středu bude uzavřena soutěž o počet referalů, do které se počítají pouze platby předem a jejíž vítěz získa vstup zdarma.

Odkaz:Informace o platbě
LanCraft

Zůčastněte se CC turnaje

Jump1. 4. 2008 v 09:28
Každý BYOC účastník LC Springu 2k8, který zaplatil, nebo zaplatí vstupní poplatek, má možnost si ve svém profilu zvolit účast v Command & Conquer turnaji.
Firma EA, s laskavostí sobě vlastní, nám pro tento účel zapůjčila 64 ks originálek, které budou moci hráči hru nevlastnící bez jakéhokoliv poplatku pro turnaj využít.

Nepromeškejte tuto šanci si zahrát tuhle novinku na naší lance a pokusit se tak obsadit jedno z 8 místi, pro které jsou nachystané prize money 20.000,- Kč!
LanCraft

Sleva na pizzu pro účastníky

Jump28. 3. 2008 v 20:27
Všichni určitě vítě, že pizzerie Karolína už po několik roků zásobuje naši akci stovkami kusů pizz, které patří mezi nejčastější stavu právě na LanCraftu.

Na LC Spring 2k8 má každý účastník (který se prokáže patřičným identifikačním páskem) slevu 10,- Kč na jakoukoliv pizzu, která se mu zlíbí.

Pizzérie navíc bude otevřena každý den až do půlnoci, tak se nemusíte bát, že i v pozdních nočních hodinách budete o hladu.
LanCraft

Internetové připojení

Jump28. 3. 2008 v 18:46
Během celé akce bude v celém BYOCu navýšená rychlost připojení. Z běžného obyč se nám podařilo dojednat 4 Mbit download a 5 Mbit upload.

Část tohoto připojení bude rezervována pro internetovou, která by měla na LanCraft dorazit. V celém BYOCu opět platí zákaz torrentu a DC klientů či jiného hromadného internetového přenosu.
Minulou akci nám kvůli některým jedincům snížili slíbenou rychlost připojení.

Kdo bude přistižen při porušení tohoto zákazu, přijde na celou akci o internetové připojení.
LanCraft

Monitory na půjčení

Jump27. 3. 2008 v 09:55
Podařilo se nám sehnat několik kusů monitorů na půjčení.

Pokud máte potřebu zapůjčit si monitor na místě, napište mi o něj na e-mail jump@progamers.cz. Cena za 1 monitor je 100,- Kč na celou dobu akce.
Mezi zájemci budou upřednostňováni hráči ze zahraničí a větších dálek.

Monitory jsou zapůjčené od jiných hráčů, kteří je mohou poskytnout, proto jsou různých velikostí i tipů a jen za lidovou cenu.
LanCraft

LanCraft Spring 2k8 za dveřmi

sKopheK25. 3. 2008 v 22:35


Už jen sedmnáct dní zbývá do zahájení desáté LAN party v Rýmařově. Důvodů proč přijet je celá řada, každý má ten svůj možná jiný, ale každý si jede hlavně užít skvělý víkend s přáteli a známými, které spojuje vášen pro hru.

Do konce března, tj. pondělí 31. 3., je stále možné zaplatit dopředu a v případě příjezdu s vlastním počítačem tak získat možnost rezervace místa k sezení. Nezapomeňte také na slevy či případně šanci získání vstupného zdarma:

- účast na LanCraft Summeru 2k7 - sleva 50 Kč
- účast na LanCraft Springu 2k7 i Summeru 2k7 - sleva 100 Kč
- hráčky (tzn. pohlaví žena) mají vstupné za lidových 100 Kč
- hráč, jehož uvede jako člověka, který jim o tomto LanCraftu řekl (tzv. referer), nejvíce registrovaných a zaplatí vstupné předem - vstupné zdarma
- výherce soutěže o nejlepší wallpaper - vstupné zdarma
- vítěz turnaje, který bude uspořádán, pokud počet registrovaných a zaplacených hráčů u dané hry dosáhne počtu 16, 32 nebo 48 - vstupné zdarma
LanCraft

Počet míst v BYOC

Jump20. 3. 2008 v 17:38
Pokud máte v plánu navštívit LC Spring 2k8 se svým počítačem, určitě pro vás bude důležitý maximální počet míst.
V BYOC může být maimálně 100 počítačů. Vzhledem k 96 registrovaným účastníkům v BYOCu doporučuju všem váhajícím se nejenom co nejdríve registrovat, ale i využít možnost platby předem, kdy získáte možnost rezervovat si své místo.

V tuto chvíli je ze 100 míst zaplacených 39.
Command & Conquer 3: Tiberium Wars

Red Alert 2 na LanCraftu!

Jump17. 3. 2008 v 11:58
Jedna z nejhranějších strategických her minulosti. Red Alert 2, hra, ve které byl každý ten nejlepší. Hra, která vynikala svou rychlostí, záživností a obrovskými bitvami.
Určitě si každý z vás vzpomene na doby, kdy tuhle hru pařil a patřila ve své době k nejoblíbenějším hrám.

Součástí LanCraft Springu 2k8 bude tedy i turnaj v Red Alertu 2. V sobotu, v 17:00, kdy se hlavní turnaje přehoupnou do své druhé fáze, bude zahájen pravě tento turnaj.

Turnaje v RA2 se může zúčastnit každý hráč, který bude mít k disopozici vlastní počítač (místo v BYOC). Vstupné do turnaje bude zcela zdarma a vítěz se může těšit na lákavou cenu.
LanCraft

NeS)Sid vyhrává vstup zdarma!

Jump14. 2. 2008 v 10:22
O víkendu se uskutečnil první z turnajů, jehož vítěz obdrží od pořadatelů vstup zdarma na LanCraft Spring 2k8.

Turnaj se odehrál ve hře StarCraft: Brood War StarCraft: Brood War a účastnit se ho mohli všichni hráči, kteří meli zaplacený vstup. Turnaj pro 16 lidí nabral brzy rychlé obrátky a slovenský hráč NeS)Sid po zhruba 4 hodinách odešel coby vítěz.

Sidovi gratuluji a těším se u dalšího turnaje!

Současný stav zaplacených registrací ve hrách (v závorce je uveden počet nutný pro uspořádání turnaje o vstupné zdarma):

SC: BW - 16 (32) hráčů
W3: - 10 (16) hráčů
W3 DOTA - 3 (40) hráčů
C&C: TW - 3 (8) hráčů
LanCraft

Vytvořte wallpaper a získejte vstup zdarma

Jump25. 1. 2008 v 10:31
Máte nějaké to umělecké nadání a máte v plánu zavítat na LanCraft Spring 2k8? Možná se právě někomu z vás podaří vyhrát soutěž, kterou právě vyhlašujeme.

Vytvořte wallpaper, který se stane oficiálním pro blížící se LC Spring 2k8. Z došlých návrhu vybereme ten nejlepší, a pokud se bude shodovat s našimi představami, autora odměníme vstupem zdarma.

Své návrhy posílejte na jump@progamers.cz.

Pro inspiraci:takto vypadal wallpaper na LanCraft Summer 2k7
strana123
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTossPolskie tłumaczenie Pavo, Raven i Johnekcode & design sKopheKNahoru