přeskočit na obsah

Partneři - LanCraft Spring 2k8 | LanCraft.cz

Partneři

homepage

Electronic Arts Inc. (EA), se sídlem v kalifornském Redwood City, je vedoucí světovou interaktivně-zábavní softwarovou společností. Společnost založená v roce 1982 celosvětově vyvíjí, publikuje a distribuuje interaktivní software pro videoherní systémy, osobní počítače a internet. Electronic Arts dodávají své produkty na trh pod čtyřmi značkami: EA SPORTS™, EA™, EA SPORTS BIG™ a POGO™. Ve fiskálním roce 2007 EA ohlásili tržby ve výši $3,09 miliardy a vydali 24 titulů, jichž se prodal více než milión kopií.

homepage

Internetový obchod SuperGamer.cz se specializuje na sluchátka, hry a herní příslušenství. Najdete zde nejlepší výbavu pro práci či zábavu. Nabídka se skládá z nejkvalitnějších a nejpřesnějších myší, podložek, kvalitních sluchátek značek:

  • KOSS s doživotní zárukou
  • Plantronics s vynikajícími mikrofony a sluchátky k telefonům
  • Sennheiser od kancelářských až po high end modely
  • Speed-Link
  • Razer

Dále nabízi denně aktualizovaný rozsáhlý výběr PC či deskových her, včetně předobjednávek nejnovějších titulů.

homepage

Českomoravský svaz progamingu, pořadatel seriálu Mistrovství České republiky v počítačových hrách, je stabilním partnerem LanCraftu již několik let. Hráči sbírají ve hrách, které jsou na seznamu pro aktuální ročník MČR, body do žebříčku, podle nějž se každoročně určí ti nejlepší, mezi nimiž se rozhodne o držiteli titulu Mistra ČR. ČMSP mimo to zajišťuje základní komponenty LAN party - switche a veškerou kabeláž.

Pro zájemce o partnerství

Chtěli byste se stát partnery této akce? Kontaktujte hlavního organizátora. viz. kontakt

© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTossPolskie tłumaczenie Pavo, Raven i Johnekcode & design sKopheKNahoru