přeskočit na obsah

Informace - LanCraft Spring 2k9 | LanCraft.cz

Informace

LanCraft Spring 2k9 je lan party s hlavními turnaji ve hrách StarCraft: Brood War StarCraft: Brood War, WarCraft III: The Frozen Throne WarCraft III: The Frozen Throne a Defense of the Ancients Defense of the Ancients a dalšími doprovodnými turnaji. Jaro roku 2009 bude v moravskoslezském městečku Rýmařov ve znamení již třinácté akce tohoto druhu; pravidelně se zde v prostorách kulturního domu konají "Springy" a "Summery" už šest let (viz. historie).

CENY

Odměny pro nejlepší hráče závisí především na počtu účastníků. Do jednotlivých turnajů budou peněžité a věcné ceny rozděleny podle počtu hráčů.

1. místo1. místo
2 693 Kč *, pohár, medaile2 593 Kč *, pohár, medaile
2. místo2. místo
1 616 Kč *, pohár, medaile1 556 Kč *, pohár, medaile
3. místo3. místo
1 077 Kč *, pohár, medaile1 037 Kč *, pohár, medaile
1. místo
4 588 Kč *, pohár, medaile
2. místo
2 753 Kč *, pohár, medaile
3. místo
1 835 Kč *, pohár, medaile

* předpokládaná výhra podle aktuálního počtu přihlášených účastníků

OBČERSTVENÍ

V prostorách kulturního domu bude k dispozici občerstvení. Kdyby vám nabídka nestačila, nedaleko místa konání akce je večerka, samoobsluha nebo pizzerie Karolína, která má po dobu konání akce otevřeno i po půlnoci a jídlo z ní si můžete objednat přímo od počítače. Rýmařov jinak nabízí několik útulných restauračních zařízení, kde můžete ukojit svůj hlad a žízeň.

OSTATNÍ

Hráči by si s sebou měli dovézt polohovací zařízení (tj. myš, klávesnice) a sluchátka (reproduktory jsou zakázány). Všichni, co chtějí zůstat přes noc, spací utility, např. spacák a karimatku. BYOC (s vlastním počítačem) by neměl zapomenout do počítače nainstalovat síťovou kartu. Před zapojením do sítě bude u každého počítače provedena antivirová a malwarová kontrola pověřenými adminy, v případě, že budete mít k dispozici log vašeho antiviru starý maximálně týden, budete odbaveni přednostně.

© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTossPolskie tłumaczenie Pavo, Raven i Johnekcode & design sKopheKNahoru