přeskočit na obsah

Aktuality - LanCraft Spring 2k9 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Podpořte nás

Jump2. 2. 2009 v 17:54

Vy, co patříte mezi pravidelné účastníky LanCraftu, mi jistě dáte za pravdu, že se učíme každou akcí a neustále se snažíme zdokonalovat naší lanparty, spříjemňovat ji vám, hráčům ze všech koutů světa.

Nic ale není zadarmo a protože nechceme obírat nejlepší hráče o jejich výhry a protože už se mě na tuto možnost několik lidí ptalo, dáváme vám nyní možnost podpořit neustálý vývoj LanCraftu.

V horní části stránek najdete tlačítko pro Paypal donation. Pokud máte přebytečnou korunu, neváhejte se s námi o ní podělit. Vaše pomoc nám pomůže zdokonalit sítě, promítání a jinak zajistit lepší komfort pro všechny účastníky.

Za případné příspěvky předem děkujem. 

Defense of the Ancients

eSuba vyhrává lístky na Spring 2k9

Jump9. 12. 2008 v 18:20
Na konci listopadu se uskutečnilo Mistrovství České a Slovenské republiky ve hře DOTA. Z celkem 16ti kvalifikovaných týmů se podařilo zvýtězit domácímu celku eSuba.

Za své vítězství tým eSuba získává (mimo jiné) i 2 lístky na jarní Spring 2k9. Gratulujeme!
LanCraft

Platby předem zahájeny

sKopheK6. 11. 2008 v 21:15
Od 1. listopadu je tu opět možnost zaplatit si vstupné na LanCraft Spring 2k9 dopředu a tím tak výrazně ušetřit. Cena pro hráče s vlastním počítačem je při platbě na místě na celý víkend stanovena na 400 Kč, pokud však zaplatí do konce listopadu, přijde ho to jen na 250 Kč. Hráči bez počítače si k výše zmíněným cenám musí připočíst vždy 100 Kč. Po zaplacení předem nezískáte pouze jistotu místa v sále či na balkoně, na němž se od roku 2009 mění rozesazení, ale hlavně možnost vybrat si místo, kde strávíte velkou část lan party.

informace o vstupném
LanCraft

Zpět online!

sKopheK6. 11. 2008 v 21:06
Omlouváme se všem návštěvníkům našeho webu za výpadek provozu stránek, který byl způsoben fyzickým přemístěním serverů, na kterých je umístěn nejen LanCraft, ale i třeba data bývalého webu ProGamers.cz. Po několika dnech zmatků byly konečně změněny IP adresy a vše by tak mělo opět bezvadně fungovat.
LanCraft

Jdeme na to!!!

Jump25. 9. 2008 v 09:24
Je čas pomalu začít další našlapanou akci. Rýmařovský LanCraft bude v roce 2009 na jaře hostit opět akci pro příznivce strategických her.

Těšit se můžete na zástupy stařešinů ze StarCrafta, příznivce hry využívající snad více barev než je v true coloru - Warcrafta. A samozřejmě, neustále se rozšiřující řady Dotystů.

S turnajema v těchto třech hrách můžete tedy určitě počítat. Je možné, že se počet her ještě rozšíří. Přece jenom, vydání očekávané klasiky Red Alertu 3 je na spadnutí, časovaná bomba StarCraft 2 může vybuchnout nečekaně a ani taková Duna 2 by nemusela přijít zkrátka. :)

Určitě si nenechte LanCraft Spring 2k9 ujít. Jako vždy chystáme nová překvapení a já pevně věřím, že si naší lanku více než užijete.

Těšíme se na vás!
strana12
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTossPolskie tłumaczenie Pavo, Raven i Johnekcode & design sKopheKNahoru