přeskočit na obsah

NX-306 znova na LanCraftu! - LanCraft Spring 2k9 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

NX-306 znova na LanCraftu!

Jump21. 4. 2009 v 14:38

Úžasný človíček NX-306, který se poprvé účastnil LanCraftu v rámci FPS Springu, zavítá i tentokrát.

Minule díky němu měli možnost účastníci vyzkoušet si svůj skill v mobilní laser game Begeara a v duelu na tanečních podložkách otestovat i své pohybové aktivity.

Protože se taneční podložky už na Summeru sektali s kladnou odevzou, v počtu dvou kusů budou připraveny 2 vysoce kvalitní hardpady Impact Arcade.
Pokud byste přišli této zábavě na chuť, budete moci od NXe na místě zakoupit softpady Impact Dance Pad za 899 Kč.

Ve večerních a nočních hodinách bude v provozu "živá střílečka" Begeara, kde v počtu až 8 lidí budete moci vyzkoušet laser game v okolí kulturáku.

"Mobilní laserový systém Begeara© je reálná akční bojová simulace. Každý hráč je vybaven laserovou zbraní (phaser), která je schopná střelby laserového paprsku a jeho detekce. Hráč pokud je zasažen je vyřazen z boje na určitou dobu a celá hra je omezena pouze časem. Princip je podobný jako u paintballu nebo airsoftu, avšak zde hráči neriskují zranění (zásah laserem nebolí), je schopný provozu kdekoliv a nabízí větší variabilitu herních modů."

Begeara - LanCraft FPS Spring 2k9

Časový rozvrh provozu:

  • pátek a sobota ve večerních hodinách (po setmění)

Mód hry:

  • 4v4
  • po domluvě možnost libovolného počtu

Cena hry:

  • 20 Kč na osobu

Doba hry:

  • 10 min
  • po domluvě libovolný čas

Do vnitřních prostorh navíc NX nově doveze 2 laserove sniperky - Laser Sniper. Fotky z ostrého testování na nedávném FPS Springu najdete ve fotogalerii, stačí kliknout na obrázek.

Zdroj: http://www.rare-items.cz/

#1sKopheK22. 4. 2009 v 21:03
cool, uz se tesim ;)
#2Cult.Cultik27. 4. 2009 v 23:26
Dobrý nápad přidat k novinkám obrázky. Je dobré, že né všichni admini dělají tu černou práci, která nejde na první pohled vidět. Jsou to sice drobné detaily, ale i ony tvoří tu celkovou mozaiku obrazu LanCraftu, registrací počínaje a odjezdem z Rýmařova konče.
Abys mohl přidávat příspěvky, musíš být zaregistrovaný.
zpět
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTossPolskie tłumaczenie Pavo, Raven i Johnekcode & design sKopheKNahoru