přeskočit na obsah

Aktuality - LanCraft Summer 2014 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Hledáme moviemakery

Jump24. 6. 2014 v 09:42

Máte zálibu v natáčení a zpracovávání videi? Možná právě vás hledáme!

Pro dlouhodobou spolupráci hledáme moviemakera, jednoho či více, kteří nám pomohou rozvinout LanCraft dalším směrem. V našem týmu chybí lidé právě z této oblasti a rádi bychom mezi nás uvítali někoho, koho natáčení a tvorba videí baví a rádi se v této oblasti pouští do netradičních věcí.

V případě vašeho zájmu nás kontaktujte na e-mailu lukas.vobecky@lancraft.cz. Vstupné na LanCraft vám zajistíme zdarma a pokud vaše připravené video z LanCraftu bude dostatečně kvalitní a bude oboustranný zájem, domluvíme se následně na další spolupráci.

LanCraft

Trofeje z LanCraftu pro ty nejlepší

Michals23. 6. 2014 v 22:49

Hlavní turnaje jsou již nějakou dobu nedílnou součástí LanCraftu. Kromě nemalých cen v nich mohou ti nejlepší získat i hmotnou vzpomínku na svůj úspěch, kterou tvoří poháry. A právě tyto poháry, které obdrží nejlepší trojice v každé hře, vám nyní představujeme.

Vybrat tu správnou trofej není zas tak jednoduché. Počet LanCraftů se rychle blíží k číslu 30 a tak se musíme vždy snažit nalézt nějaký pokud možno méně tradiční vzhled. Doufáme, že se nám to nyní podařilo a že tyto poháry budou opět vítanou akvizicí sbírky těch nejlepších.

LanCraft

Deskové hry? Ano!

Jump23. 6. 2014 v 13:07

Na loňském LanCraftu jsme poprvé umožnili hráčům zahrát si deskové hry v odděleném prostoru. A tentokráte uděláme v tomto směru další krok.

V 1. patře na balkoně budou připraveny stoly a žídle, na kterých si budete moci deskové hry zahrát nerušeně od hlavního dění. Pokud máte doma oblíbenou deskovou hru, vemte ji s sebou a spolu s dalšími hráči si můžete i na pár hodin odpočinout od monitorů.

deskové hry na LanCraftu

V rámci LanCraftu budeme mít k dispozici na půjčení několik her. Pokud si je budete chtít vyzkoušet, stavte se za námi v admin area. Konkrétně se jedná o tituly - A Game of Thrones, Mage Knight, Jungle Speed a Aktivity.

LanCraft

gamlery.cz opět na LanCraftu

Jump21. 6. 2014 v 13:14

V loňském roce jsme poprvé návštěvníkům LanCraftu dali možnost vyzkoušet si a koupit různé herní doplňky v podobě triček, přívěsků, peněženek aj. E-shop gamlery.cz od loňského úctyhodně rozšířil svou nabídku a jsme rádi, že i letos zavítá na LanCraft, kde své zboží nabídne právě vám, hráčům.

Gamlery logo

Internetová verze obchodu Gamlery.cz byla spuštěna počátkem roku 2013. Zboží, které nabízí, pochází z oficiální distribuce zemí jako je Nizozemsko, Německo nebo USA a je tak zárukou té nejvyšší kvality.  Za dobu své existence si tento obchod dokázal získat značný počet spokojených zákazníků.

gamlery

 

LanCraft

Další kupa herních dárků

Jump20. 6. 2014 v 20:15

Spousta z vás nejede na LanCraft poprvé. Ti určitě ví, že společnost Comgad patří mezi přední a dlouholeté partnery LanCraftu. Každý LanCraft od nich dostáváme disítky dárků v podobě her, triček a plakátů s tématikou her z jejich produkce. Ty pak samozřejmě rozdáváme na LanCraftech vám - v turnajích, soutěžích, ať už živě na akci, na streamech či v online soutěžích.

A letos se nic nemění. Dnes jsme přebrali krabici plnou dárků. Těšte se :)

LanCraft

Vlakem na LanCraft

Michals20. 6. 2014 v 10:47

Máte problém s dopravou na LanCraft a nemůžete najít způsob jak jej vyřešit? Potom je právě pro vás určena tato novinka. LanCraft Summer 2014 bude opět velká akce, nicméně abyste si ale mohli pohostinnost naší lanpárty užít, musíte se na ni nejprve dostat. Způsobů jak toho dosáhnout je hned několik, nicméně pokud byste zvolili možnost přijet vlakem, můžeme vám dopravu značně ulehčit.

Možná to někoho překvapí, ale dostat se vlakem do Starého Města je poměrně jednoduchá záležitost. Město totiž leží na trase, kterou využívají vlaky jedoucí z Rakouska a Slovenska do Polska. Dostat se sem tak můžete přímým spojem nejen z velkých měst v ČR, ale i z Bratislavy. Co se České republiky týče, tak přímo se sem lze dopravit z Ostravy, Olomouce, Brna a i z Prahy, ze které sem ve večerních hodinách míří i vlak dopravce Leo Express.
 

Vlakem na LanCraft


Železniční nádraží ve Starém Městě u Uherského Hradiště je vzdáleno od kulturního domu přes 1 kilometr, takže v případě cestování vlakem je poměrně složitá záležitost dostat veškeré vybavení až na místo konání. Právě proto jsme se rozhodli podpořit ty, pro které by odnos věcí na podobnou vzdálenost byl takřka nemožný a nabízíme odvoz pro všechny hráče, kteří o to projeví zájem.
 

Co nabízíme?

  • Doprava hráčů a jejich vybavení ze železniční stanice ve Starém Městě do místa konání akce
  • Zcela zdarma
  • Pro neomezený počet hráčů
  • Po akci stejným způsobem odvoz na nádraží pro cestu domů


Tato nabídka se týká všech hráčů, kteří budou na LanCraft cestovat vlakem. V zásadě je vše velmi jednoduché. Pošlete nám s dostatečným předstihem čas, kdy hodláte do Starého Města dorazit a kolik lidí bude s vámi cestovat. Přibližně 10 minut před příjezdem vlaku do Starého města nám pošlete SMS na číslo, které vám zašleme a jeden z adminů vás přijede na nádraží vyzvednout. Celá tato služba je zdarma a pro neomezený počet účastníků.
 

Jak postupovat?

  • Nejpozději 24 hodin před začátkem akce (středa ve 12:00) nám zašlete email na adresu doprava@lancraft.cz
  • Ten bude obsahovat váš nick a ID vašeho účtu zde na webu, konkrétní spoj, kterým hodláte dorazit a pro jaký počet lidí budete odvoz potřebovat
  • V odpovědi vám zašleme telefonní číslo, na které nám dejte 10 minut před příjezdem do Starého Města pomocí SMS vědět, že jste na cestě. Tuto SMS je nutné podepsat stejným nickem, který jste poslali s původním emailem.
  • Následně vám stačí si počkat před nádražní budovou na příjezd LanCraftího admina
LanCraft

Nezapomeňte si zkontrolovat své SCORE

Michals19. 6. 2014 v 08:22

Je již tradicí, že každý hráč se může při vstupu na akci těšit na dárky od partnerů naší lanpárty a SCORE logonejinak tomu bude i tentokrát. Chybět nebude opět ani herní časopis, kterým bude vůbec poprvé na LanCraftu SCORE.

Těšit se můžete nejen na pestrý textový obsah, který zahrnuje i rubriku ze světa progamingu, ale i na přibalené plné hry, které jsou jedním z lákadel herních časopisů. Na jeden kus tohoto časopisu se může při vchodu na akci těšit každý registrovaný hráč.

SCORE banner

Jsme velmi rádi, že můžeme SCORE zařadit mezi partnery naší akce a doufáme, že tuto spolupráci ocení i účastníci LanCraftu.

LanCraft

Streamerské koutky

Michals18. 6. 2014 v 11:41

Tradiční součástí LanCraftu jsou již několik let prostory pro streamy zápasů, které se na naší lanpárty odehrávají. Diváci a hráči tak mohou přímo na místě sledovat pohromadě souboje jednotlivých týmů v turnaji. Nejinak tomu bude i tentokrát, ačkoliv prostory na stream zažijí jisté změny.

Projektory Optoma

Změna je život a jelikož SkillZone koutek byl na minulém LanCraftu velmi oblíbený, rozhodli jsme se jej přesunout do větších prostor, konkrétně do přísálí vedle pódia. To ale zároveň i znamená to, že se zde již nebude nacházet prostor pro stream, který zde byl tradiční.

 

Streamerské prostory se tentokrát přiblíží více ke vchodu i k baru, což bude pozitivní předvším v případě teplého počasí. Nedílnou součástí je i technické vybavení, které bude i tentokrát velmi kvalitní. Obraz budou na plátno promítat promítačky společnosti Optoma, které máme k dispozici díky našemu partneru, e-shopu Itpas.cz.

Konkrétně se bude jednat o projektory GT760, HD25e a ML750. Ty zajistí kvalitní obraz nejen u streamerských prostor, ale i ve SkillZone koutku. Možnosti těchto zařízení převyšují ty, které jsme na LanCraftu používali doposud a věříme, že v našich podmínkách obstojí.

A pokud by se dokonce i našel zájemce, který by si chtěl jeden z nich pořídit, budou na místě ke koupi a to za zvýhodněné ceny.

Model

Cena Lancraft

Standardní cena

GT760

13 990 Kč

15 499 Kč

ML750

13 990 Kč

15 999 Kč

HD25e

18 990 Kč

20 499 Kč

Speciální ceny po dobu LanCraftu jsou umožněny díky společnosti itpas.cz, která při prodeji poskytuje slevový kupón v hodnotě zhruba 10 % z původní ceny.

 

LanCraft

Fujitsu Forum 2014

Jump15. 6. 2014 v 19:04

Fujitsu

Fujitsu, jeden z předních partnerů LanCraftu ve spolupráci s itpas, pro nejlepší hráče LanCraftu připravily opravdu unikátní dárek.

 

Výherci hlavních turnajů ve StarCraft II: Heart of the Swarm StarCraft II: Heart of the Swarm a Hearthstone: Heroes of WarCraft Hearthstone: Heroes of WarCraft obdrží pozvánku na Fujitsu Forum 2014. Jedná se o jednu z nejvýznamnějších IT událostí v roce, která se uskuteční v Mnichově, v termínu 19. - 20. listopadu.

Fujitsu Forum

Fujistu Forum je největší IT veletrh v Evropě rozprostírající se na ploše 3500 m². Během výstavy se uskuteční prezentace předních výrobců a partnerů a hlavně samotného Fujitsu. K dispozici i vyzkoušení budou ty největší a nejnovější novinky.
Během přednášek a jednotlivých workshopů produktoví manažeři a experti provedou návštěvníky portfoliem Fujitsu. Připraveny jsou např. diskuzní bloky o výhodách cloud computingu, trendech v datacentrech a inovacích v mobilních zařízeních.

Ve středeční večer čeká na účastníky výpravy prohlídka Mnichova a následně tradiční veliký raut v restauraci, kde se pořádají slavné Německé pivní slavnosti October fest.

Restaurace

Následující den se hráči vydají na soukromou prohlídku továrny Fujitsu včetně nejmodernějšího testovacího centra v Evropě. Dostanou tak možnost nahlédnout pod pokličku přípravy top projektů z dílny Fujistu v místě, kam se běžní smrtelníci nikdy nedostanou.

Celková cena výletu přesahuje částku 10.000 a je kompletně hrazena firmou Fujitsu včetně ubytování a rautu. Doprava je zajištěná společným autobusem z Prahy.

LanCraft

Kopa dárků od ABC data

Jump12. 6. 2014 v 08:55

Firma ABC data, která ma u nás na starosti distribuci her takových firem, jako jsou Blizzard, Activision či nově EA, patří mezi partnery LanCraftu už nějakou dobu. I na LanCraft Summeru se tak můžete těšit na kupu dárků do soutěží, speciálně s Blizzardí tématikou.

Kromě těchto dárků pro vás máme desítky plakátů z her StarCraft 2, World of WarCraft a Diablo 3. Těšte se :) .

dárky od ABC data

strana1234
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru