přeskočit na obsah

Aktuality - LanCraft Summer 2014 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Objednávky obědů na LanCraftu

Jump11. 6. 2014 v 14:18

Jako každý LanCraft, i na LanCraft Summer 2014 dáváme možnost všem účastníkům objednávky obědů. Obědy se podávají v pátek a sobotu a budou dovezené přímo na LanCraft, kde bude vyhrazený prostor k jejich konzumaci.

Pokud máte o některé z jídel zájem, zašlete svůj nick a ID na email stravovani@lancraft.cz. V emailu dále uveďte, o která jídla máte zájem.

Páteční oběd:

 • 1. jídlo: Smažený kuřecí řízek, brambory, salát
 • 2. jídlo: Kuřecí plátek, rýže, okurek

Sobotní oběd:

 • 1. jídlo: Guláš chléb
 • 2. jídlo: Pečené kuře, bramborová kaše, okurek

Ve čtvrtek, pátek a sobotu bude navíc ve večerních hodinách připravena venkovní grilovačka.  

Cena jednoho oběda je 80,- Kč. Oběd se platí na hlavním baru na LanCraftu. Jako potvrzení dostanete poukázku na oběd. Obědy lze objednat nejpozději 2. 7. 2014.

Kromě těchto obědů bude na LanCraftu nonstop možnost dalšího občerstvení (jídlo a pití).  

LanCraft

Zveřeňujeme harmongram hlavních turnajů

Michals10. 6. 2014 v 15:44

LanCraft Summer 2014 již klepe na dveře. Za 3 týdny nás čeká první LanCraft tohoto roku, který přinese prodloužený víkend plný zábavy (nejen) pro fandy her StarCraft 2, DOTA 2 a Hearthstone. Nedílnou součástí LanCraftu jsou dlouhodobě hlavní turnaje v jednotlivých hrách, kde mohou ti nejlepší vyhrát finanční a věcné ceny jdoucí v hodnotě k desítkám tisíc korun.

Jako každý LanCraft, i nyní tak zveřejňujeme harmonogram pro tyto hlavní turnaje. K nalezení je zde.

 

 

Na první stránce dokumentu je celkový přehled, podrobný harmonogram každého turnaje je k nalezení v příslušných záložkách. Finále jednotlivých turnajů se bude hrát na pódiu, stejně jako tomu bylo minule. Časy těchto závěrečných soubojů jsou tak odstupňovány v pořadí StarCraft 2, Hearthstone a DOTA 2. Toto pořadí je určeno i v souvislosti s dalšími doprovodnými turnaji.

K harmonogramu se týkají i pravidla pro jednotlivé turnaje. Ty postupně zveřejníme během tohoto týdne.

LanCraft

Prodej hardwaru od itpas.cz

Jump7. 6. 2014 v 17:42

Ve spolupráci s online obchodem itpas.cz jsme připravili pro návštěvníky LanCraftu novinku.

Společnost itpas.cz je novým portálem s prodejem herního příslušenství a svou nabídku nyní rozšíří i přímo na LanCraft. Pokud se vám stane, že se vám rozbije klávesnice, grafika, či jiná součást počítače, budete si moci přímo na místě zakoupit jinou. V nabídce bude veliké množství produtků několika značek a bude jen na vás, či dáte přednost něčemu levnému, nebo naopak se rozhodnete pro kvalitní značkové zboží.

Kompletní nabídka bude navíc se speciální LanCraftí slevou. Pokud si navíc některé zboží vyhlídnete předem, bude možné ho z itpasu objednat k vyzvednutí přímo na LanCraftu.

 

Dota 2

Alienware Dota 2 turnaj

Jump2. 6. 2014 v 19:01

Dota 2 turnaj

Alienware Dota 2 Dota 2 turnaj pro LanCraft Summer 2014 je připraven! 12 týmů se už za měsíc utká ve Starém Městě o ceny za 30.000 Kč!

Společnost Alienware, která je jedním z partnerů LanCraftu, se postavila za Dota 2 Dota 2 turnaj na LanCraftu a tak se nejlepší 3 týmy mohou těšit na následující ceny:

  Finanční výhra bude rozdělena v poměru 5 / 2 / 1. Z věcných cen si zvolí svou výhru tým na 1. místě, pak tým na 2. a zbylou cenu obdrží tým na místě třetím.

  LanCraft

  Síť na LanCraftu opět s podporou ICS Intercom System

  Michals9. 5. 2014 v 15:26

  Žádná Lanpárty nemůže fungovat bez propracované počítačové sítě. Účastníci LanCraftu si již poslední dva roky zvykají na vynikající síťové vybavení Cicso Systems, které nám propůjčila společnost ICS Intercom Systems. Ty nejenže značně zmodernizovali vybavení, se kterým na LanCraftu zacházíme, ale dali našim adminům mnohem větší možnosti při správě a monitorování stavu této nervové sítě celé Lanpárty.

   

  Vybavení společnosti ICS Intercom Systems nám bylo zapůjčeno na posledních 5 LanCraftů a jsme velmi rádi, že můžeme, stejně jako minulý rok, opět oznámit návrat těchto prvků na naši lanpárty. Účastníci všech tří letošních lanpárty se tak mohou těšit na kvalitní a funkční síť. Kvalita vybavení je navíc umocněna zkušenostmi, které náši admini za poslední dva roky při používání Cisco Systems prostředků získali.

  Je to skutečně potřeba, protože kvalita sítě je stěžejním prvkem ke zhodnocení kvality celé lanpárty. Navíc v dnešní době, kdy se hry často hrají pouze prostřednictví internetu, narůstají každým LanCraftem požadavky nejen na vybavení, ale i směrem k adminům. Ani tentokrát se ale hráči nemají čeho bát, protože o bezproblémovou funkčnost sítě, a jejich pohodlí během hry, bude postaráno.

   


   

  Kromě moderních switchů, které budou připravené pro jednotlivé řady, bude k dispozici i bezdrátová Wi-Fi síť, takže bez internetového připojení nezůstanou ani fanoušci mobilních zařízení, kterých neustále na LanCraftu přibývá. Právě to bude zřejmě největší výzva pro naše vybavení, jelikož druhý LanCraft tohoto roku bude zcela odlišný a to nejen svým charakterem, ale i požadavky na síť. Právě proto jsme dvojnásobně rádi, že je společnost ICS Intercom Systems opět s námi.


  O společnosti ICS Intercom Systems:


  INTERCOM SYSTEMS a.s. logoSpolečnost INTERCOM SYSTEMS a.s. působí v oblasti ICT od roku 1991. Předmětem činnosti je návrh a realizace řešení počítačových sítí a datových center včetně dodávek aktivních prvků a poskytování služeb s přidanou hodnotou. V posledních letech se společnost převážně specializuje na drátové a bezdrátové sítě, bezpečnost síťových řešení, unified communicatins, optické přenosové systémy (DWDM) a datová centra. Společnost INTERCOM SYSTEMS, a.s. se dlouhodobě orientuje na produkty společnosti Cisco Systems, v současnosti je Silver partnerem. Společnost je dále partnerem HP, VMware, EMC a Netapp. Mezi zákazníky společnosti INTERCOM SYSTEMS, a.s. patří: Cesnet, Vysoká škola chemicko technologická, Západočeská univerzita, Vysoká škola báňská, Ministerstvo vnitra, Senát, Ministerstvo průmyslu a obchodu, Ministerstvo pro místní rozvoj, Národní knihovna, Škoda Auto, Dopravní podnik Praha, Dial Telecom, Centronet a další.

  LanCraft

  Oznamujeme první část výher do turnajů

  Michals7. 5. 2014 v 21:30

  LanCraft Summer 2014 se blíží raketovou rychlostí. Za 8 týdnů se sjedou hráči a diváci ze tří různých her do Starého Města, aby nejen zažili tradiční atmosféru LanCraftu, ale aby bojovali v hlavních turnajích. A jak již bývá tradicí, nejlepší hráči a týmy se mohou těšit na ocenění za svůj úspěch.

   

  http://www.lancraft.cz/down/summer-2014/logo.jpg

   

  Součástí cen bývají vždy cash výhry a nejinak tomu bude i na prvním LanCraftu tohoto roku. Účastníci StarCraftu, DOTY a Hearthstonu se tak mohou těšit na prizepool, v souhrnné hodnotě 30 000 korun, z něhož dostane každá hra stejným dílem. Rozdělení bude v klasickém poměru 5/3/2.

  Rozdělení výher:

  • 1. místo - 5 000 Kč
  • 2. místo - 3 000 Kč
  • 3. místo - 2 000 Kč

  To samozřejmě co se cen týče není vše. V nejbližších týdnech oznámíme i věcné ceny, které do turnajů věnovali partneři LanCraftu. Pokud se tedy rozhodujete zda dorazit, rozhodně neváhejte. Bude totiž rozhodně o co stát. :)

   

  LanCraft

  Pozvěte nejvíc hráčů a vyhrajte klávesnici Alienware

  Michals3. 5. 2014 v 17:10

  Počet registrovaných hráčů neustále stoupá a volných míst ubývá. Do startu LanCraft Summer 2014 zbývají jen dva měsíce a abychom nárůst registrací ještě trochu podpořili, rozhodli jsme se udělat ve spolupráci s naším partnerem společností Alienware menší soutěž.

  http://www.lancraft.cz/down/summer-2014/logo.jpg

   


  Jak asi mnozí z vás ví, během registrace na lanpárty máte možnost vybrat takzvaného "Referrera", tedy člověka, který vás na akci pozval. Nejlepší čtyři "Referreři" jsou pak vždy zobrazeni ve spodní části seznamu účastníků akce. Obvykle zůstává pouze u toho, nicméně tentokrát bude nejlepší hráč, který pozve na LanCraft největší množství svých kamarádů, odměněn.

  A bude o co stát, protože člověk, který bude označen jako nejlepší promotér, získá klávesnici Alienware TactX v hodnotě 1 600 korun. Počítat se budou samozřejmě označení jen od těch hráčů, kteří na lanpárty skutečně dorazí. Oznámení výherce a předání výhy proběhne přímo na akci.

   

   

   Takže neváhejte. Pozvěte na akci své kamarády a s trochou štěstí si budete moci nejen užívat pohostinosti naší akce, ale i kvalit nové klávesnice.

  Hearthstone: Heroes of WarCraft

  Finále SkillCraftu na LanCraftu

  Michals1. 5. 2014 v 19:46

  První LanCraft tohoto roku se nazadržitelně blíží. Již za dva měsíce vypukne opět ve Starém Městě u Uherského Hradiště největší lanpárty v České republice. Premiéru na nejbližší akci bude mít i hra Hearthstone: Heroes of Warcraft. Tato karetní hra doslova pobláznila českou scénu a kupříkladu nyní, čtvrt roku od oficiálního vydání hry, hostí Alien Nest HS Liga více jak 550 hráčů.

   

  HeartStone

   

  Není se tedy čemu divit, že bude Hearthstone při své premiéře budit velkou pozornost. Ta bude ještě navýšena novým turnajem SkillCraft, který pořádá pražský herní klub Skillzone. A podobnost s názvem naší lanpárty rozhodně není náhodná, protože se právě na LanCraft Summer 2014 bude konat závěrečné playoff tohoto turnaje.

  V následujících měsících proběhnou ve Skillzone dva kvalifikační turnaje, z nichž nakonec vzejde 8 hráčů, kteří se zúčastní konečných bojů na LanCraftu. Závěrečné playoff bude probíhat v sobotu večer po konci hlavního LanCraftího HS turnaje. Zápasy budou odehrány na počítačích ve Skillzone koutku, který i tentokrát bude součástí lanpárty.

  Jedním z hlavních taháků turnaje je jednoznačně prizepool. Ten by měl dosáhnout celkové výše 5 000 korun! Polovinu si odnese vítěz, 1500 kč hráč na druhém místě a rovných 1000 kč hráč na třetím. 

  Víte již dost a chcete se SkillCraftu zúčastnit? Potom doporučujeme článek na PLAYzone webu, kde se dočtete dalších podrobností a to včetně toho, jak se zúčastnit kvalifikačních turnajů.

  Na závěr se sluší připomenout, že SkillCraft bude probíhat nezávisle na dalších LanCraftích turnajích a rozhodně tak nebude jediným Hearthstoním turnajem, který se na LanCraftu bude konat.

  LanCraft

  LanCraft trička

  Jump11. 4. 2014 v 17:18

  Fanoušci LanCraftu pozor!

  Na LanCraft Summer 2014 se premiérově chystáme uvést první řadu LanCraft triček. Symbolem první řady se stal největší symbol LanCraftu - LC tousty. Kdo si je na LanCraftu nedal, jako by na něm nikdy nebyl!

  Rádi bychom s vaší pomocí získali odhad, kolik z vás by o triko mělo zájem, než trika půjdou do výroby. Napište nám prosím do komentářů k novince, na FB, či do e-mailu jump@lancraft.cz, pokud byste o tričko měli zájem. Konečná cena se bude pohybovat kolem 300 Kč.

  LanCraft trika

   

  LanCraft

  Rezervace míst zahájena

  Jump10. 4. 2014 v 20:28

  Dnešním dnem spouštíme rezervaci míst na LanCraftu Summer 2014.

  Jak bývá zvykem, pro každou hru je nyní k dispozici 60 míst v BYOC aréně. Pokud by některá hra nedokázala počet míst zaplnit, budou na přelomu května a června volná místa uvolněná hráčům z jiné hry.

  Hráči hry Hearthstone: Heroes of WarCraft Hearthstone: Heroes of WarCraft mají dále možnost registrovat se bez vlastního počítače. Na LanCraftu bude připravena tourney area, kde budou moci počas turnaje odehrát své hry.

  Pokud plánujete sedět s dalšími hráči blízko sebe, doporučuji příliš s rezervací neváhat, dokud jsou volná místa.

  Postup pro rezervaci míst:

  • Registrujte se a přihlašte na LanCraft Summer 2014.
  • Uhraďte registrační poplatek, viz tyto informace.
  • Po doručení platby si ve svém profilu budete moci vybrat místo k sezení.

   

  strana1234
  © 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru