přeskočit na obsah

Aktuality - LanCraft Summer 2014 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Změna her na LanCraft Summer 2014

Michals4. 3. 2014 v 18:19

Čtyři měsíce před startem prvního LanCraftu v roce 2014 přichází důležitá změna v seznamu her pro tuto úvodní akci. Původně byla jednou z her League of Legends League of Legends, která se u nás těší mimořádnému zájmu. Bohužel se ale během termínu konání prvního LanCraftu koná i další Festival Fantazie, na kterém opět nebude LoLko chybět.

Abychom tak umožnili hráčům a divákům této hry účastnit se obou akcí, rozhodli jsme se přesunout League of Legends League of Legends turnaj až na závěrečný LanCraft, který se bude konat od 18. do 21. září. Díky tomu si tak budete moci vychutnat všechny letní akce této nejhranější hry světa.

Přesunutím LoLka na konec léta tak vzniká prostor pro jinou hru. Tuto možnost jsme se rozhodli dát hráčům tradiční LanCraftí hry DOTA 2. Ti si tak již nyní mohou do kalendáře zaškrtnout termín 3. až 6. července, kdy bude LanCraft hostit turnaj právě v této hře.

 

 

 

Věříme, že jsou tyto změny zveřejněny s dostatečným předstihem. Bohužel jsme příliš neměli na vybranou, jelikož naším cílem je především podpora gamingu u nás. Doufáme tak, že změny nijak nenaruší plány hráči obou her a že budou obě akce během léta beznadějně zaplněné.

LanCraft

Možnosti hráčské účasti na LanCraftu

Michals26. 2. 2014 v 21:57

Tento rok bude mít na LanCraftu premiéru minimálně jedna nová hra. Již na úvodním LanCraft Summer 2014 se totiž objeví Hearthstone: Heroes of Warcraft, která zažívá obrovský boom, viditelný i u nás. I z toho důvodu se tedy dá čekat, že si na naší Lanpárty najde cestu více hráčů, pro které to bude LanCraftí premiéra. Neškodilo by si tedy vysvětlit, jakým způsobem je možné se LanCraftu zúčastnit.

Jako hráč se můžete zúčastnit LanCraftu dvěma způsoby. Buď si přivezete vlastní počítač nebo budete hrát na předem připravených počítačích. Srovnání obou variant vám nyní nabízíme, předem ale upozorňujeme na to, že možnost účasti bez vlastního počítače je kvůli kapacitě možná jen pro hráče 1v1 her.


BYOC hráč


+ Vlastní BYOC místo

+ Možnost účastnit se všech turnajů a aktivit


- Nutnost přivést vlastní PC

Non-BYOC hráč


+ Možnost hrát na připravených PC


- Účast možná jen v některých turnajích

- Absence vlastního místa během akce


Hráči, kteří by hráli na připravených PC, by měli rovněž brát na vědomí fakt, že se budou na na svém místě střídat s dalšími hráči a že u takového PC budou moci být pouze během konání daného turnaje.

LanCraft

Vítejte na LanCraftu!

Jump13. 2. 2014 v 22:01

Vítejte na stránkách pro první LanCraft roku 2014!

Letos můžeme opět slavit, čekají nás celkem 3 LanCrafty, z toho jeden speciální a já mohu tedy s klidem říci, že každé z her se dostane ideálního prostoru.

Stejně jako každý LanCraft, i letos uděláme maximum pro to, abyste si 4 dny plné her užili v nejvyšší možné míře. V hlavách máme spoustu nápadů, několik vylepšení a na některých z nich už pracujeme.
V novinkách tady na stránkách vás budeme postupně seznamovat se vším, co vás na letním LanCraftu čeká a nemine. Můžete se těšit na turnaje o cash i o věcné ceny, na soutěže a nonstop zábavu v populárním Skillzone koutku, na herní novinky na nejnovějších nadupaných herních strojích, na usměvavé holky za barem, neúprosnou security a samozřejmě na velkou večerní grill party.

To vše a mnoho dalšího na vás čeká na 4denní LanCraftu v červenci.

Za celý admin tým mi zbývá už jen dodat, těšíme se na vás! :)

strana1234
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru