přeskočit na obsah

Fujitsu Forum 2014 - LanCraft Summer 2014 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Fujitsu Forum 2014

Jump15. 6. 2014 v 19:04

Fujitsu

Fujitsu, jeden z předních partnerů LanCraftu ve spolupráci s itpas, pro nejlepší hráče LanCraftu připravily opravdu unikátní dárek.

 

Výherci hlavních turnajů ve StarCraft II: Heart of the Swarm StarCraft II: Heart of the Swarm a Hearthstone: Heroes of WarCraft Hearthstone: Heroes of WarCraft obdrží pozvánku na Fujitsu Forum 2014. Jedná se o jednu z nejvýznamnějších IT událostí v roce, která se uskuteční v Mnichově, v termínu 19. - 20. listopadu.

Fujitsu Forum

Fujistu Forum je největší IT veletrh v Evropě rozprostírající se na ploše 3500 m². Během výstavy se uskuteční prezentace předních výrobců a partnerů a hlavně samotného Fujitsu. K dispozici i vyzkoušení budou ty největší a nejnovější novinky.
Během přednášek a jednotlivých workshopů produktoví manažeři a experti provedou návštěvníky portfoliem Fujitsu. Připraveny jsou např. diskuzní bloky o výhodách cloud computingu, trendech v datacentrech a inovacích v mobilních zařízeních.

Ve středeční večer čeká na účastníky výpravy prohlídka Mnichova a následně tradiční veliký raut v restauraci, kde se pořádají slavné Německé pivní slavnosti October fest.

Restaurace

Následující den se hráči vydají na soukromou prohlídku továrny Fujitsu včetně nejmodernějšího testovacího centra v Evropě. Dostanou tak možnost nahlédnout pod pokličku přípravy top projektů z dílny Fujistu v místě, kam se běžní smrtelníci nikdy nedostanou.

Celková cena výletu přesahuje částku 10.000 a je kompletně hrazena firmou Fujitsu včetně ubytování a rautu. Doprava je zajištěná společným autobusem z Prahy.

Abys mohl přidávat příspěvky, musíš být zaregistrovaný.
zpět
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru