přeskočit na obsah

WildStar na LanCraftu jako dárek pro všechny - LanCraft Summer 2014 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

WildStar na LanCraftu jako dárek pro všechny

Jump3. 7. 2014 v 14:50

Znáte onlinové MMORP WildStar? 3. 6. spatřilo světlo onlinového světa v plné verzi. Z dílny NCSOFTu tak vyšla další hra, která bude nekompromisně soupeřit na poli těch her.

Wildstar

"WildStar™ v sobě spojuje skvěle stylizovanou grafiku s nejnovější technologií, což ve výsledku přináší mimořádně působivý vizuální zážitek. Děj se odehrává na tajemné cizí planetě, kde vás čeká divoké i záhadné dobrodružství mezi rozvalinami dávné civilizace – můžete hrát způsobem, jaký vám nejlépe vyhovuje, a zažít přitom spoustu napětí a zábavy ze zkoumání a objevování."

Ve spolupráci s dlouhodobým partnerem LanCraftu, společností Comgad, jsme pro vás připravili speciální WildStar soutěž.

Každý z účastníků LanCraft Summeru 2014 obdrží 7mi denní Guest Pass. Následně od nás dostanete za úkol dosáhnout během LanCraftu co nejdříve 20. levelu na libovolně zvolené postavě. Tři z vás, kteří levelu dosáhnou nejdříve (platí pouze po dobu konání LanCraftu), se mohou těšit na tyto dárky:

  • 1. místo: Plná hra WildStar, tričko WildStar, 30 denní kupón
  • 2. místo: Plná hra WildStar, tričko WildStar, 15 denní kupón
  • 3. místo: Plná hra WildStar, tričko WildStar

Pokud hráčů, kteří zvoleného levelu dosáhnout, bude více, budeme mít pro ně připraveny další dárky v podobě her, plakátů apod. V případě, že se 20. levelu nepodaří nikomu dosáhnout (přeci jenom, je to náročná challenge vyžadující i kooperaci více lidí), budou ceny rozdány hráčům s nejvyššími levely.

Důležité pravidlo: váš založený nick musí být ve formátu LCnick, tedy např. LCJump.

Abys mohl přidávat příspěvky, musíš být zaregistrovaný.
zpět
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru