přeskočit na obsah

100 a 1 důvod, proč jet na LanCraft - LanCraft Summer 2014 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

100 a 1 důvod, proč jet na LanCraft

Jump6. 7. 2014 v 00:52

Spousta z vás už ví, že příští víkend se koná největší a nejznámější domácí LAN party s názvem LanCraft. Hearthstone jako herní novinka, která se těší stále větší a větší popularitě, si získal pozornost pořadatelů a s ní i místo mezi dalšími dvěma hrami, které LanCraft bude hostit.

Zaměřeno na hráče

Hry jsou pro hráče. A co by to bylo za počítačovou LAN párty, pokud by hráči nenašli pořádné uplatnění. Během LanCraftu se uskuteční hned několik turnajů v Hearthstonu. Největší pozornost bude směřována na hlavní turnaj, ve kterém se hraje o ceny za téměř 18.000 Kč.

Hlavní turnaj začne v pátek v 9 hodin ráno a vygraduje v sobotu od 14 hodin, kdy se začnou hrát zápasy nejlepších 4 hráčů. A o co se bude hrát?

1. místo:

2. místo:

3. místo:

Turnaj se kompletně odehraje v BYOCU, případně na připravených MČR sestavách. Nejlepší 4 hráči si zahrají na podiu, kde následně převezmou svá ocenění

Tímto však turnajová aktivita na LanCraftu nekončí. Každý den se uskuteční doprovodné turnaje, kdy 1. místo bude vždy oceněné nějakou výhrou od partnerů LanCraftu. Kompletní harmonogram je samozřejmě k nahlédnutí.

Zaměřeno na diváky

LanCraftu se samozřejmě neúčastní jen přímí hráči. Desítky dalších hráčů se sjíždí z celé republiky, aby zakusili atmosféru i jako diváci. Je jasné, že ani oni se nesmí na LanCraftu nudit a i na ně čeká bohatý program, který je dokáže zabavit od začátku lanparty až do konce.

 

Abys mohl přidávat příspěvky, musíš být zaregistrovaný.
zpět
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru