přeskočit na obsah

Co si všechno vzít na LanCraft? - LanCraft Summer 2014 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Co si všechno vzít na LanCraft?

Michals1. 7. 2014 v 20:42

Již zítra začnou přípravy na LanCraft Summer 2014 a o 24 hodin později se otevřou brány lanpárty prvním účastníkům. Těch bude opět požehnaně a volná místa mizí na poslední chvíli docela rychle. Především pro ty, kteří pojedou na LanCraft poprvé, nemusí být uplně jasné co všechno si sebou vzít. Právě pro ty zde tak máme menší přehled.

Co si určitě vzít?

Nutností je pochopitelně PC s monitorem, notebook, popřípadě jakoukoliv jinou kalkulačku, na které rozjedete vaši hru a která má síťovou kartu. Nezapomínejte ani na vlastní periferie, tedy sluchátka, myš, klávesnici a pokud možno i podložku pod myš, jelikož stoly nejsou vždy kompatibilní se senzorem vašeho hlodavce. V případě že plánujete přespat v prostorách LanCraftu, je docela vhodné donést si spací potřeby, tedy spacák + nafukovačku/karimatku.

  • PC
  • Monitor
  • vlastní periferie
  • spací ulity

P.S. Silně doporučujeme nestahovat na lanpárty torrenty, nepřinést si zavirované PC či provádět jinou podezřelou aktivitu na sítě. Nezapomínejte, že před námi se neschováte. :)

Co si vzít v případě zájmu?

Pokud bychom z nějakého nepochopitelného důvodu začali u hygieny, tak v prostorách LanCraftu jsou pro návštěvníky k dispozici sprchy. Potřeby k využití tohoto zařízení jsou pak různé a závisí na stylu a chuti jednotlivce, tudíž zvažte sami.

Docela vhodné je promyslet si předem způsob stravování. Na místě bude k dispozici dobře vybavený bar, který kromě tradičních pochoutek nabídne i kvalitní pizzy a stále je možnost objednávky obědů. Pokud byste ale jednu z těchto možností nevyužili, máte možnost si přivést něco vlastního, či nakoupit něco v místních obchodech (nejbližší je 50 metrů severně od místa konání.

Co rozhodně nebrat?

Rozhodně nemá smysl brát síťové kabely, resp. prodlužky na elektřinu. Obojí totiž bude k dispozici pro každého hráče. (od LC v roce 2012 se za prodlužky s přepěťovou ochranou střílí tak pozor). Poté se za každou cenu vyvarujte vlastních elektrospotřebičů. Kávovary, varné konvice či fény na vlasy nechte ve vlastním zájmu doma. Na LanCraftu je rovněž přísný zákaz pouštění hudby z reproduktorů, takže ani těmi si zbytečně nesnižujte obsah zavazadel.

  • Síťové kabely
  • Prodlužky na elektřinu
  • Elektrospotřebiče (varné konvice, mikrovlnky, fény a jiné zloděje elektřiny)
  • Reproduktory
Abys mohl přidávat příspěvky, musíš být zaregistrovaný.
zpět
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTosscode & design sKopheKNahoru