přeskočit na obsah

Informace - LanCraft Summer 2k8 | LanCraft.cz

Informace

LanCraft Summer 2k8 je turnaj ve hrách StarCraft: Brood War StarCraft: Brood War, WarCraft III: The Frozen Throne WarCraft III: The Frozen Throne a Defense of the Ancients Defense of the Ancientsspojený s LAN party, není tedy problém dovézt si vlastní počítač. Tento "Summer" je již jedenáctou akcí konanou v moravskoslezském městečku Rýmařov; pravidelně se zde v prostorách kulturního domu konají "Springy" a "Summery" už po dobu pěti let (viz. historie).

CENY

Odměny pro nejlepší hráče závisí především na počtu účastníků. Do jednotlivých turnajů budou peněžité a věcné ceny rozděleny podle počtu hráčů.

Bude upřesněno.Bude upřesněno.
Bude upřesněno.

OBČERSTVENÍ

V prostorách Kulturního domu bude k dispozici občerstvení. Kdyby vám nabídka nestačila, nedaleko místa konání akce je večerka nebo samoobsluha. Rýmařov jinak nabízí několik útulných hospod, kde můžete ukojit svůj hlad a žízeň.

OSTATNÍ

Hráči by si s sebou měli dovézt polohovací zařízení (tj. myš, klávesnice), sluchátka (reproduktory jsou zakázány), všichni, co chtějí zůstat přes noc, spací utility a samozřejmě peníze. BYOC (s vlastním počítačem) by neměl zapomenout také na síťovou kartu případně na prodlužovačku, pokud potřebují více než 2 zásuvky, a měl by být schopen poskytnout své PC i dalším hráčům na odehrání turnajových zápasů. Před zapojením do sítě bude u každého PC provedena antivirová kontrola pověřenými adminy.

Organizátoři nenesou žádnou odpovědnost za účastníkův hardware, software nebo jakákoliv jiná data a jejich šíření. Každý účastník je obeznámen s faktem, že pořadatelé na této akci fungují pouze jako zprostředkovatelé a nenesou žádnou odpovědnost za účastníkův nelegální software (jak používaný, tak i v neaktivní formě) a jakákoli nelegální data (jak sdílená, tak i v neaktivní formě). Pořadatelé neodpovídají za ztrátu či odcizení věcí.

© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTossPolskie tłumaczenie Pavo, Raven i Johnekcode & design sKopheKNahoru