přeskočit na obsah

Aktuality - LanCraft Summer 2k8 | LanCraft.cz

Aktuality

LanCraft

Hrajte vše, nač pomyslíte

Jump22. 6. 2008 v 10:33
První inovací, kterou jsme pro vás na léto připravili, a která je asi nejvýznamnější, je rozšíření lanparty na celkový počet 4 dnů!
LanCraft Summer 2k8 bude probíhat od čtvrtka do neděle. Brány této historické lanparty budou hráčům otevřeny ve čtvrtek 10:00. Celý čtvrtek bude určen pro zábavu. V pátek vypuknou všechny hlavní turnaje, které budou zakončeny v sobotu, v pozdních odpoledních hodinách.

Vzhledem k rozšíření o 1 den nyní otevíráme všechny turnaje libovolnému počtu hráčů. Nemusíte tak hrát pouze 1 turnaj, můžete si zahrát klidně všechny!
Pro všechna kola hlavních turnajů bude připraven časový harmonogram, který bude potřeba dodržovat. Nemusíte se ale bát nestihnutí. 2 dny na turnaje nám umožňují mít skutečně dostatek času na cokoliv.

Samozřejmostí jsou pak menší, doprovodné turnaje. Ani o ně nebudete ochuzeni.
LanCraft

Mistrovství Česka a Slovenska na LanCraftu

Jump22. 6. 2008 v 10:11
Jak jsme avízovali před několika měsíci, rozhodli jsme se uspořádat na LanCraftu Mistrovství našich dvou zemí právě ve StarCraft: Brood War StarCraft: Brood Waru. Po té, co byla naše milovaná hra vyšoupnutá z klasického klání na Invexcupu, nemohli jsme nečinně přihlížet a šli do toho.

Tedy vězte - 21. srpna se uskuteční klání pro nejlepších 16 hráčů těchto dvou zemí. 31. července bude uzavřena kvalifikace, která spočívá ve sbírání bodů do ČMSP žebříčku. Z něj pak 16 nejlepších hráčů dostane pozvánku na MČSR.
8 nejlepších navíc získá zdarma vstup na celou lanparty LanCraft Summer 2k8.

Na červenec je naplánováno několik kvalifikačních turnajů na WCG, ze kterých budete mít možnost body dále nasbírat. Dojde k započtení všech dosavadních turnajů, taktéž Star Ligy a Genius BW ligy.

Během července také budou ohlášeny ceny do MČSR, o které budete moci hrát.

Kvalifikační turnaje:
5. 7. 2008
12. 7. 2008
19. 7. 2008
LanCraft

Registrace spuštěny

sKopheK20. 6. 2008 v 00:46
Dva měsíce zbývají do začátku letošního letního LanCraftu, který bude již jedenáctou akcí konanou v prostorách kulturního domu v Rýmařově. Díky prázdninám bude poprvé v historii LAN party o den delší - začínáme již ve čtvrtek 21. srpna. Naposledy se počet účastníků dotkl hranice půl druhého sta a i tentokrát můžeme očekávat vysokou návštěvnost. I proto je nejlepším řešením, jak si pojistit místo k sezení, platba předem. Kvůli opožděnému startu registrací nebudou slevy tak velké, jak tomu bylo na Springu 2k8, ale i tak se zaplacení vstupu dopředu vyplatí. Pro hráče bez vlastního počítače zatím není platba předem umožněna. Více informací o vstupném naleznete v sekci vstupné.

Novinkou je možnost zúčastnit se libovolného počtu turnajů, pokud se akci zúčastníte jako BYOC. Také jste možná zaregistrovali drobné úpravy webu, už nyní se můžete podívat na předchozí akce od roku 2007 a v příštích dnech přibudou další nové funkce jako vlastní fotogalerie a další. Pokud již máte na webu vytvořený účet, k potvrzení účasti na LanCraft Summeru 2k8 se stačí přihlásit a v profilu zaškrtnout políčko"zúčastním se".
strana123
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTossPolskie tłumaczenie Pavo, Raven i Johnekcode & design sKopheKNahoru