přeskočit na obsah

Mistrovstí České a Slovenské republiky dohráno - LanCraft Summer 2k8 | LanCraft.cz

Aktuality

StarCraft: Brood War

Mistrovstí České a Slovenské republiky dohráno

Jump22. 8. 2008 v 13:12
Ve čtvrtek se na LanCraftu uskutečnilo Mistrovství České a Slovenské republiky ve StarCraft: Brood War StarCraft: Brood Waru.

Turnaje se účastnilo 15 hráčů, kteří byli do turnaje nasazeni dle pořadí v ČMSP žebříčku a mezi nimi jsme mohli vidět jak aktuální hráče, jako je czech Lord.Ghoust, czech Ondrasek, slovakia Maix či slovakia Sid, tak i snad nejdéle hrajícího hráče u nás, czech Dark_Caleba.
Právě Dark_Caleb pořádně zahýbal pořadím v turnaji. Přestože se mu ve skupině příliš nedařilo a postupil s odřenýma ušima ze 3. místa, tyto tři hry mu stačily k rozehrání a play-off pro něj začalo v plné parádě. Inferno, člen národního týmu, první padl pod Calebovým umem. Následoval Lord.Jurko a když Caleb ve WB vyřadil Maixe, nikomu se nechtělo věřit.
Následně však byl Caleb zastaven Lord.Ghoustem ve finále Winner Bracket. V LB se Caleb setkal opět s Maixem. Tentokráte však Maix vydržel a Calebovi zůstalo 3. místo.

Maix měl v prvním kole freewin. Druhé kolo mu postavilo do cesty Petrose, kterého 2-1 porazil. Jeho další zápas (s Calebem) znamenal sestup do LB. Tam si Maix pohlídal zápas jak s Ondraskem, tak s Lord.Jurkem. Když v dalším kole vyřadil Caleba, měl jisté 2. místo.

Lord.Ghoust patřil bezesporu k favoritům turnaje. První kolo proti oKimu bylo pouze rozehřívačkou. Ve 2. kole bravurným způsobem vyřadil 2-0 Ondraska. Rozjetý Streetwalker nebyl pro Ghousta žádnou překážkou a když ho nezastavil ani Caleb ve finále WB, mohl už Ghoust téměř slavit.
Samotný finálový zápas se odehrál, jak je nejlepší v česko-slovenské režii. Lord.Ghoust proti Maixovi. Našláputý Ghoust si už pohlídal všechny hry a s výsledkem 3-0 se stal Mistrem České a Slovenské republiky ve StarCraft: Brood War StarCraft: Brood Waru pro rok 2008!

1. místo:czech Vladimír "vR.Ghoust[w3c][CDS]" Zapletal
2. místo:slovakia Tomáš "nEph.Maix.ROG" Samol
3. místo: czech David "CDS)Dark_Caleb" Kučera
Abys mohl přidávat příspěvky, musíš být zaregistrovaný.
zpět
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTossPolskie tłumaczenie Pavo, Raven i Johnekcode & design sKopheKNahoru