přeskočit na obsah

Výsledky turnajů ve hře W3:DOTA - LanCraft Summer 2k8 | LanCraft.cz

Aktuality

Defense of the Ancients

Výsledky turnajů ve hře W3:DOTA

MartyFoxx25. 8. 2008 v 15:48
Během pátku a soboty se odehrály dva turnaje ve hře Defense of the Ancients Defense of the Ancients.

V hlavním turnaji bylo celkem 10 klanů, tedy 50 hráčů, mezi nejznámější patří týmy jako SGC, Comeback nebo nTop a také dorazil polský tým PGS. Turnaj se hrál na jednu základní skupinu systémem BO1 a první čtyři postoupili z této skupiny do SE play-off. O postup se sehrál poměrně dramatický souboj a nakonec zdárně postoupily týmy SGC, Comeback, PGS a marasjakcyp, které měly všechny shodné skóre. Náhodný los určil, že se v semifinále utkají Comeback s PGS a marasjakcyp s SGC. Ve finále, které se hrálo na dvě vítězné hry se sešel obhájce titulu SGC s historicky prvním polským týmem na LanCraftu PGS. První hru vyhrál tým PGS po neuvěřitelně vyrovnaném 90ti minutovém souboji. Druhou hrou završil polský tým svůj úspěch a porazili SGC. Souboj o třetí místo nebyl tak napínavý a nesl se zcela v duchu "for fun". Týmy se dohodly že upustí od klasického -XLAP modu a daly si random pick. Finanční výhru si pak mezi sebe spravědlivě rozdělily, ale pohár si převzal tým Comeback.

Během celé akce také probíhal také doprovodný turnaj 2v2, který se hrál v módu -APDUOM, kdy si každý tým vybral jednoho hrdinu a s ním hrál i soupeř, tedy oba týmy měly stejné hrdiny. Vítězem se stala dvojce NR.ervss a NR.Warlog.

Defense of the Ancients Defense of the Ancients - 5v5
1. místo: poland PGS
2. místo: slovakia SGC
3. místo: czech Comeback

Defense of the Ancients Defense of the Ancients - 2v2
1. místo: slovakia NR.ervss a slovakia NR.Warlog
2. místo: slovakia SRRS + slovakia basoN
Abys mohl přidávat příspěvky, musíš být zaregistrovaný.
zpět
© 2005-2019 LanCraft®English by Radowan, slambik and BabyTossPolskie tłumaczenie Pavo, Raven i Johnekcode & design sKopheKNahoru