Náhledový obrázek článku OKAY liga - sezóna uzavřena

OKAY liga - sezóna uzavřena

Profilový obrázek uživatele Lukáš "Jump" Vobecký Lukáš "Jump" Vobecký
9. 4. 2020, 11:03 | E-sport

Po sedmi měsících se úspěšně odehrálo poslední měsíční finále OKAY ligy a my tak můžeme uzavřít první sezónu jejího fungování. OKAY liga, která přišla spolu se spuštěním našeho LanCraft portálu je tak za námi, nám zbývá rozdat odměny posledním hráčům za nevybrané kredity a pustit se do přípravy něčeho dalšího...

OKAY liga - jak na kredity

Update: poslední termín zaslání objednávek z OKAY ligy je možný 30. 4. 2020. Nezapomeňte si své body proměnit ve vybrané ceny! :)

První turnaje OKAY ligy se odehrály 18. června (Hearthstone turnaj) a 21. června (Fortnite turnaj). Za více jak půlrok jste vy, hráči, v obou hrách se odehráli celkem 24 kvalifikačních turnajů a 6 měsíčních finále, což dělá dohromady přesně 60 turnajů! Mezi vás, hráče, jsme během té doby rozdali přes 50.000 kreditů, které hodnotově odpovídají částce přes 50.000 Kč. Turnajů se nakonec zúčastnilo přes 1.400 hráčů, což vzhledem k tomu, že se jednalo o ligu na našem nově spuštěném portálu, je skvělé číslo. Děkujeme všem účastníkům za to!

Nyní přišel čas uplynulou sezónu OKAY ligy uzavřít. Vy, co jste ligu hráli, nezapomeňte se přihlásit na své účty, zkontrolovat si stav svých kreditů a pokud vám to stačí na vaše přání, využijete kredity pro objednání něčeho z nabídky na OKAY.CZ. Jak postupovat pro výběr cen na okay.cz, najdete v našem dřívějším článku.

Nám už zbývá jen poděkovat a přejeme se na viděnou na našich dalších turnajích! :)

Hodnocení článku:

Načítám diskuzi...