Náhledový obrázek článku Comic-Con Prague

Comic-Con Prague

Profilový obrázek uživatele Lukáš "Jump" Vobecký Lukáš "Jump" Vobecký
14. 2. 2020, 18:43 | Eventy

Comic-Con, světoznámá popkulturní akce, dorazil letos do Prahy. Populární herci a celebrity, tisíce fanoušků, špičkoví cosplayeři, spousta zábavy a úžasná atmosféra - to všechno jsme si spolu s dalšími návštěvníky užívali po 3 dny první únorový víkend v roce 2020.

S LanCraftem poslední roky zajišťujeme herní zóny téměř na všech větších či menších conech v Česku a bylo tedy pro nás rychlé rozhodování, zda-li se zúčastníme i Comic-Conu. Na Comic-Con jsme připravili herní zónu s našimi hlavními partnery - první stánek byl připraven v duchu MSI Gaming, kde se o vaše sedací partie postaral DX Racer a ve druhém herním koutku jste pak mohli po celý Comic-Con hrát díky Yenkee. V rámci dalších aktivit jsme pro vás připravili řadu soutěží a showmatchů v rámci herní stage. Pro fanoušky konzolí jsme přichystali naše tradiční Xbox One místa, kde jste mohli nerušeně pařit oblíbené bojovky.

Na Comic-Con jsme vyrazili v početném týmovém zastoupení. 13 členů LanCraft týmů se o vás staralo od pátku až do neděle. Spolu s námi se však na našem programu podílelo dalších téměř 20 lidí, díky čemuž jsme se mohli postarat o skvělou zábavu všech účastníků.

LanCraft tým
LanCraft admin tým na Comic-Con Prague

Yenkee herní koutek

S Yenkee děláme radost hráčům na akcích už více jak 2 roky. Pro letošní rok Yenkee vydává novou řadu herního příslušenství zaměřenou na e-sportové hráče a tu jsme také měli možnost poprvé vyzkoušet v plné síle na Comic-Conu. V rámci všech 3 dnů se u Yenkee odehrálo veliké množství turnajů a soutěží - v League of Legends, Fornite či CS:GO. V sobotu a neděli se k nám přidal profesionální hráč CS:GO ze Slovenska Zero, se kterým si mohli návštěvníci zahrát duely o super ceny.

Yenkee - Ali a Ketrin cosplayYenkee herní zónaYenkee na Comic-Con PragueYenkee herní periférie

Výbava Yenkee herního koutku:

  • Herní křeslo Sabotage - info
  • Herní klávesnice Panzer - info
  • Herní myš Shadow - info
  • 7.1 kanálová sluchátka Sabotage - info
  • RGB podložka pod myš - info
  • RGB stojan na sluchátka - info

MSI herní koutek

MSI patří mezi naše dlouholeté partnery. Jsou to právě jejich notebooky a stolní počítače, na kterých můžete hrát na desítkách akcích už po několik let. V MSI zóně jsme pro vás nachystali 14 nabušených stoláků. Ač jejich výkon zvládal ty nejnovější herní hity, hlavní pozornosti se těšila hra League of Legends, ve které proběhlo několik velkých turnajů. Z dostupné techniky si mohli návštěvníci navíc vyzkoušet exkluzivně novou řadu periférek, které půjdou brzy do prodeje či špičkové monitory, jako např. MAG321CQR. Velmi důležitou součástí byla také firma DX Racer, která dodala na Comic-Con téměř 70 herních židlí a která se postarala o vaše pohodlí i na stánku MSI.

MSI na Comic-Con PragueMSI Lucky dohlíží na hráčeMSI cosplayMSI a Ketrin cosplay


Ke Comic-Conu již vyšlo hodně reportáží, které vás jistě přesvědčí, že příště na Comic-Con prostě musíte. Vybrali jsme pro vás některé z nich.

Velmi pěkné záběry z Comic-Conu s nahlédnutím do zákulisí


Reportáž z Evropy 2

 

Budeme rádi, pokud se za námi přijdete podívat na některé z dalších akcích:

Hodnocení článku:
Tagy:
comic-con
lancraft
msi
yenkee
dx-racer
cosplay

Načítám diskuzi...