Náhledový obrázek článku Hippomaniacs v CEE Champions končia. Ako vyzerali ich súboje v skupine B?

Hippomaniacs v CEE Champions končia. Ako vyzerali ich súboje v skupine B?

Profilový obrázek uživatele FIlip "BeneTTi" Sloboda FIlip "BeneTTi" Sloboda
11. 11. 2022, 10:07 | CEE Champions

Včerajšie poobedie patrilo skupine B na CEE Champions Dota 2, v ktorej odohrali 3 zápasy aj domáci zástupcovia Hippomaniacs.

Prvý zápas - 17:00 CET

Vo svojom prvom zápase v rámci skupinovej fázy sa Hippomaniacs postavili tímu CyberPsychosis. Po 44 minútach napínavého zápasu nakoniec podľahli tlaku ukrajinského tímu s finálnym skóre 45 - 36. Celkový priebeh zápasu bol zväčša vyrovnaný a obidva tímy mali podľa picku rovnaké šance na výhru . Nakoniec našich reprezentantov najviac potrápila Dark Willow a vzala si titul MVP zápasu so skóre 15 - 7 - 15.

Druhý zápas - 20:00 CET

V druhom zápase dňa sa Hippomaniacs postavili gréckemu tímu WLG. V tomto prípade išlo o dosť rýchly debakel a celkovú dominanciu, keďže od prvej minúty až po tú poslednú naši reprezentanti určovali tempo hry a nakoniec s prehľadom uchmatli víťazstvo s finálnym skóre 44 - 13. Jednoznačným MVP zápasu sa bol Tusk s 18 zabitiami, iba jednou smrťou a 11 asistenciami.

Tretí zápas - 21:00 CET

Svoj finálny zápas včerajška Hippomaniacs odohrali proti chorvátskemu tímu Rijeka Snova. Išlo o posledný, ale aj najnapínavejší zápas celého dňa. Celkový priebeh zápasu bol zväčša vyrovnaní, pričom chvíľu dominovali v leveloch a goldoch Hippomaniacs, a zase o moment neskôr to bolo naopak.

Nakoniec ale chorvátsky tím Rijeka Snova ukázal svoje kvality a prekonal obranu našich reprezentantov v 47. minúte zápasu s finálnym skóre 53 - 38. Titul MVP zápasu by si pravdepodbobne odniesol chorvátsky Juggernaut, ktorý sa väčšinu zápasu držal na prvom mieste v goldoch, a nakoniec sa mu podarilo nazbierať aj 12 zabití a 20 asistencií, pričom zomrel iba trikrát.

Vidíme sa opäť v nedeľu

Hippomaniacs tak so včerajším skóre 1W - 2L z turnaja vypadávajú. Určite im musíme poďakovať za zaujímavé zápasy, ktoré odohrali v medzinárodnej konkurencii. My sa opäť uvidíme na streame v nedeľu 13.11. približne od 18:00. Na Twitchi LanCraftCZ budeme sledovať druhého domáceho zástupcu Team Young a ich skupinu E.